10 Nisan 2014

TTNET İnternet Çok Yavaş Verdiği Sözde Durmuyor!

TTNET kullanıcısıyım ve kullandığım içinde pişman ettiler. İnternette sürekli kopmalar ve hız problemi yaşıyorum bunu defalarca arayıp bildirdim. Aramaktan bıkar durma geldim.

1. İlk başta aldığım cevap sizin modeminiz eskidir ondan olabilir dediler. Modemde hiçbir problem olmamasına rağmen yeni bir modem aldım. Yine aynı problem devam etti.

2. Bilgisayarımda antivirüs yazılımı yoksa ondan olabilir dediler. Ne yazık ki antirvirüs programı da kullanıyorum.

3. Sorununuz kablolardan kaynaklı dediler kabloları kendi çalışanları kurdu ve problemin olmadığını belirttiler.

4. En sonunda problemin santrala uzak olmasından kaynaklı olduğuna karar verdiler bende dedim çözümü ne olacak.

Seyfi 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Seyfi10 Nisan 2014

    Hep aynı şeyleri söyleyip duruyorlar. Düzelttikleri falanda yok. Bir hafta daha bekleyeceğim. Sonrasında ilgili makamlara başvuracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön