11 Şubat 2014

TTNET İnternet Çok Yavaş

Bağlantı hızı çok yavaş. 8 megabit olmasına rağmen 1 megabitinden bile faydalanamıyoruz. Verdikleri modemin ethernet çıkışları çalışmıyor sadece wireles çalışıyor fakat onda da sürekli kopmalar oluyor. TTNET'ten internet hızını ve bölgedeki internet kalitesini arttırmaları ve şu düzgün çalışmayan TTNETin verdiği modemi değiştirmelerini istiyorum.

Cihat 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Cihat11 Şubat 2014

    bilgilendirme değil yaşadığım soruna kalıcı çözüm getirilmesini ve mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön