TTNET İnternet Bizden Kampanyasına Abone Olmamak İçin Elinden Geleni Yaptı

Servet Ö. |

TTNET çalışanlarınız yanlış yönlendirmeler ve bilgisizlik nedeniyle kampanyanın bitmesine ve benim abone olamamamı sağladılar.
14 Temmuz 2015 günü tekrar aradığımda bana alt yapı sorunu olduğunu söylediler. Aynı gün içinde tekrar abonelik için aradığımda abonelik yapılabildiğini ve altyapı sorunu olmadığını söylediler.
Yani işin özeti ücretsiz internet vermemek için elinizden geleni aldatarak yaptınız ve kampanya süresini bitirdiniz abonelik almadınız.
Teşekkürler TTNET ailesi.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Servet Ö.
  13 Ağustos
  17:47

  Sonuç olarak kampanya süresi geçti ve ben faydalanamadım. En son söyledikleri; abonelik yaptıracağım bölgede bu kampanyadan yararlanılan port kalmamış. Belli sayıda port açılıyormuş.
  Ama ben direk telekomda çalışan kişilerle görüştüm. Birebir ilişkiler doğrultusunda bana söyledikleri; Port vardı. Ücretsiz kampanya olduğu için pek uğraşmak istemiyorlar.

  Takdir sizlerin.

 • 16 Temmuz
  13:05

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 15 Temmuz
  11:53

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.