10 Ağustos 2015

TTNET İnternet Bizden Kampanyası Fiyaskosu.

20.07.2015 tarihinde tarafımıza gönderilen belgeleri imzalayıp TTNET tarafına ulaştırarak "internet bizden" kampanyasına başvurumuzu tamamladık. Teknik ekipten ihtiyaç tespiti için geldiler, şu kadar kablo, 'splitter' falan sonra gittiler birkaç gün sonra bir mesaj geldi, aboneliğiniz iptal edilmiştir diye. Aradık, altyapı eksikliği dediler halbuki komşumuzda internet var arada 50 m var ve aynı sokak. Modemi iade edin falan dediler ondan önce bayisine uğradık, tamam internet çekelim ama o kampanyamız bitti diğer "ücretli" paketlerden çekelim dediler. Biz de reddettik ve modemi de iade ettik. Destek falan istemiyorum.

Muhammet 109 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön