08 Haziran 2015

TTNET İnternet Bizden Kampanyası Başvurumu Bahanelerle İptal Etti.

TTNET internet bizden kampanyasına 08/05/2015 tarihinde başvuru yaptım ve gerekli sorgulamalar sonrası başvurum alındı. İl müdürlüğüyle de görüşme yaptım ve alt yapıyla ilgili hiçbir sorunun olmadığı söylendi. Daha sonra modem elime ulaştı ve sözleşmeyle kimlik fotokopimi kargoyla gönderdim ve birkaç gün sonra sorgulama yaptığımda başvurumun iptal edildiği ve bilgilerinin olmadığını söyleyip tekrar başvurumu aldılar ve tekrar iptal edildi.

Daha sonra yaptığım görüşmelerde sorunun sistemsel olduğu tekrar başvuru yapmam söylendi. Daha sonra arandım ve portların dolu olduğu ve modemi geri göndermemi istediler ve aboneliğimi yapmayacaklarını söylediler. TTNET'le bir daha hiçbir şekilde çalışmam.

Barış-Satı 243 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Haziran 2015

    09.06.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön