30 Mart 2013

Ttnet İnternet Bir Gitti Bir Daha Gelmedi!

14 Mart 2013'te yeni bir internet paketine geçmek için eve gelen Ttnet memuruyla sözleşme imzaladım. Ayrıca var olan paketin iptaline yönelik imzalar da attım. Pazartesi günü (18 mart) sabah önce internet kesintisinin olacağı, aynı günün akşamı ise yeni internet bağlantısının yapılacağı söylendi. Pazartesi internet kesildi; fakat hala bağlantı yapılmadı. Müşteri hizmetlerini her aramamda bana dönüş yapılacağı ve sorunun giderileceği söylendi ama hâlâ hiçbir sonuç yok.

Umut 407 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Umut30 Mart 2013

    Günledir aynı şeyi söylüyorsunuz zaten.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön