07 Mayıs 2015

TTNET İnternet Başvurusu ve Kurulum Sorunu!

30 Nisan 2015 tarihinde bizzat yaptığım TTNET başvurusu 4 Mayıs 2015 tarihinde sisteme girilmiş olarak gösteriliyor. Yasal süreleri 15 gün olmasına karşın ortalama 2 günde yapılan internet abonelik işlemleri tarafıma halen yapılmamıştır.

Memur olduğum ve yalnız yaşadığım için hafta içi sürekli evde olmayacağımı, gelecek teknik servisin gelmeden 1 saat kadar önce beni aramaları gerektiğini gerek başvuru yaptığım görevliye ve müşteri hizmetleri görevlilerine belirtmeme ve onlarında sistemlerine böyle bir ibare düşmelerine rağmen 2 kez eve gelmişler. Ben evde bulamadığımda teknik servis personelince aranmayacak isem benim kişisel bilgim olan cep telefon numaram neden alınmaktadır.

Ömer K. 122 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 07.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön