07 Mayıs 2015

TTNET İnternet Başvurusu ve Kurulum Sorunu!

30 Nisan 2015 tarihinde bizzat yaptığım TTNET başvurusu 4 Mayıs 2015 tarihinde sisteme girilmiş olarak gösteriliyor. Yasal süreleri 15 gün olmasına karşın ortalama 2 günde yapılan internet abonelik işlemleri tarafıma halen yapılmamıştır.

Memur olduğum ve yalnız yaşadığım için hafta içi sürekli evde olmayacağımı, gelecek teknik servisin gelmeden 1 saat kadar önce beni aramaları gerektiğini gerek başvuru yaptığım görevliye ve müşteri hizmetleri görevlilerine belirtmeme ve onlarında sistemlerine böyle bir ibare düşmelerine rağmen 2 kez eve gelmişler. Ben evde bulamadığımda teknik servis personelince aranmayacak isem benim kişisel bilgim olan cep telefon numaram neden alınmaktadır.

Ömer 124 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 07.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön