08 Kasım 2014

TTNET İnternet Başvurusu Sorunu Yaşıyorum.

Hızıkeşfet kampanyası Hipernet bağlattıracaktım. Başvurum yapıldı. Bu başvuru yapılmadan öncede TTNET müşteri hizmetleriyle görüştüm alt yapının uygun olduğunu söylediler. Başvuru yaptığım yerde söyledi. Ekipler bağlantı yapmak için gelmeden beni arayacağını söylediler. Aradan bir kaç gün geçti. Ekipler beni aradı. Ve bağlantı yapılmayacağını söylediler.

Tekrar başvuru yapmam gerektiğini söyledi. Telefonu kapattıktan sonra TTNET'den mesaj geldi ve adresin yanlış olduğunu ve tekrar başvuru yapmak için 6606 ya İnternet yazıp gönderin yazıyordu. Şimdi diyeceğim şu, şube ve müşteri hizmetleri altyapı uygun dediği halde neden İnternetim bağlanmadı. Hala bekliyorum.

Mikail 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön