TTNET İnternet Başvurusu İçin 1 Ay Süre Veriyor!

Emre T. |

1 hafta önce TTNET yalın ADSL başvurusu yaptım fakat başvurum iptal oldu. Türk Telekom ofisine gittiğimde bulunduğum bölgede ki portların dolu olduğunu ancak 1 ay sonra internet hizmeti alabileceğimi söylüyorlar ve hiçbir firmadan internet hizmeti alamayacağımı söylüyorlar. Türk Telekom reklamlara milyonlar vereceğine alt yapısını düzgün yapsın bu ne sorundur bu çağda internet başvurusu için 1 ay bekliyoruz hem de İstanbul'da.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  16:25

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Emre T.
  04 Ağustos
  15:17

  Geri dönüş yapıldı fakat yetkililer sorunumu çözemediler bana hala dilekçe verin diyorlar. Dilekçe versem bile işlemler 1 ay sürecek zaten benim şikayetim zaten işlemlerin bu kadar uzun sürmesi ayrıca ben ttnet'i değil Türk Telekom'u şikayet ettim.

 • 03 Ağustos
  14:37

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.