28 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Başvurusu!

Yaklaşık 1. 5 ay önce Call center kanalıyla yalın ınternet başvurusu yaptım ve adresime kuryeniz tarafından modem bırakıldı ancak sözleşme doldurmam gerektiğini iletmedi. Modem kurulumu yapılabilmesi için, sözleşmelerin yeniden alınması için tarafınıza yapılan uzun ve meşakkatli sürecin sonunda nihayet kuryeniz geldi ve kimlik fotokopimle ve imzalı olan sözleşmelerimle, kuryenize teslim ettim.

Bugün itibariyle 212 306** nolu hattan, arandım. Birde ne duyayım kimliğiniz ve sözleşmelerinizin nerede olduğunu bilemiyoruz rica etsek yeniden gönderin. Bu ne ilgisizlik Kimlik ve imzalı olan sözleşmelerimi bulamazsınız. Sözleşmeden ve imzamla alakalı hiç bir sorumluğu kabul etmiyorum.

Şaziye 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde 04.06.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön