21 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Başvurusu!

17 mayıs 2013 tarihinde internet hizmeti almam için Ttnet başvurdum aynı gün açılmadığı taktirde bir sonraki gün kesin olarak açılacağını belirttiler bir sonraki günde açılmadı müşteri hizmetlerini arayıp gerekli görüşmeyi yapacağımızı belirtiler ve bununla ilgili arayan soran ilgilenen olmadı ve daha da açılmadı.

Tabi diyorum ki madem hizmet verecekseniz düzgün verin yok vermeyecekseniz ne siz uğraşın ne biz. Onun için en kısa zamanda durumun düzeltilmesini rica ediyorum ihmal varsa da gereğinin yapılmasını.

Enis 64 Okunma

Cevaplar

 • Enis 25 Mayıs 2013

  evet ilgilililer tarafından benimle görüşme yapıldı ve gerçekten ttnet müşteri hizmetlerinden çok memnunum yalnız özelikle bulunduğum bölgenin alt yapısının kesinlikle gözden geçirilmesi gerekmektedir

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Enis 21 Mayıs 2013

  saygılar

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön