TTNET İnternet Başvurumun İptal Edilmesi!

Kemal B. |

23 Ağustos'ta başvuru yaptığım internetin en geç pazartesi ya da salı günü bağlanacağını söylediler. Bağlamaya gelmeden önce arayıp randevulaşırsınız ona göre gelip bağlayacaklarını söylediler. Perşembe sabahı bana gelen mesajda evde bulamadıklarından dolayı bağlayamadılar, merkezi arayarak yeniden gelmelerini sağlayın diye mesaj yolladılar. "değerli müşterimiz, internet başvurunuz adreste bulunamamanız nedeniyle karşılanamamıştır. Başvurunuzu 4440375'i arayarak veya internet yazıp 6606'ya kısa mesaj göndererek yenileyebilirsiniz. " aradığımda ise evde bulamadıkları için başvurumun iptal edildiğini söylediler. Kafalarına göre geliyorlar kafalarına göre iptal ediyorlar.

Etiketler :

Habersiz İşlemler Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Eylül
  16:37

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Kemal B.
  04 Eylül
  16:10

  23 Ağustos'ta barvurduğum interneti hala bağlamadılar. 2 gün önce modemi bağladılar ama internet yine yok. Niğde deki bayi Adana'dan onay bekleniyor diyor. Müşteri hizmetlerini arıyoruz başvurunuz 2 kez iptal edilmiş bugün tekrar başvur musunuz diyor. Ben iptal etmedim Türk Telekom'un hatası diyorum. Kadın bizi ilgilendirmez bugün başvuru yap misiniz 2 ila 15 gün içinde açılır diyor. Tavsiyem TTNET bağlatmayın Vodafone ya da Superonline bağlatın.

 • 27 Ağustos
  14:51

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.