16 Eylül 2015

TTNET İnternet Bağlayamıyor!

TTNET'e internet bağlantısı için başvurduk her türlü kanaldan. Sokakta internet altyapısı olmasına rağmen gel gelelim TTNET binaya birkaç metre kablo çekmekten yoksun ve bu çözümsüzlük tüm mahalle sakinleri tarafından iletilse de bürokratik oyalamalar bugün git yarın gel'ler devam edip gidiyor. Süre konusu tam bir muamma keyfiyete kalmış. Birkaç günde sürebilir 1 yılda. Sanki köye elektrik bekler gibi. Antalya merkeze bir internet getirtemiyorlar. Sonrada tüm dünyayı fiber altyapı donatıyoruz yaygarası. Çözüm üretin internet bağlayın.

Veli 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön