24 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlayamadılar!

19 nisanda yaptırdığım nakil işlemine halen internet bağlayamadılar 4 gündür aramadığımız yer konuşmadığımız teknik servis kalmadı, bağlantı yapılırken 48 saat olan en geç bağlantı süresi 96 saati geçti halen işlemler devam ediyor. Ttnet in ileri teknolojisi sadece reklamlardan ibaret demek ki. bağlandığı gün iptal işlemi başlatacağım, tabi bağlanırsa. Nasılsa 6 ayda iptal için uğraşırım.

Ali 10 Okunma

Cevaplar

  • Ali 25 Nisan 2013

    beni kimse aramadı???

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön