30 Ekim 2014

TTNET İnternet Bağlatamıyorum!

Yeni yapılmış bir binaya taşındım ve binanın telefon kutusu olmadığı için internete bağlanamıyorum. Şikayetimi dile getirdim fakat 1 haftadır her gün, "İlettiğiniz sorun hakkında çalışmalarımız sürmektedir. " içerikli mesajlardan başka bir çalışma göremiyorum.

İnternet olmadığı için yeni evime hala taşınamadım, ilgisizlik ve çözümsüzlük böylesine büyük birfirmaya yakışmıyor. Biliyoruz ki internet artık su ve elektrik gibi bir şey ve bunu tekelinde bulundan bir firma için son derece can sıkıcı bir durum olmalı.

Berkay 360 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön