11 Mayıs 2013

Ttnet İnternet Bağlatamıyorum!

Yalın internet başvurusu yaptım ve bana gelen ekipler telekom tarafından proje çizilip kablo çekilmesi gerektiğini söylediler binaya. Bununla ilgili ilgili proje servisine gittiğimde ise benimle gayet lakayt şekilde bağlantı süresinin ucu açık olduğunu 1 sene 2 sene sürebileceğini söylediler Türk telekomun sermaye vermediğini söylediler böyle bir şey mümkün mü siz ne için varsınız hizmet vermek için yok musunuz nedir bu lakayt tavırlar gereğinin yapılmasını istiyorum.

Emre 416 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön