23 Ağustos 2013

TTNET İnternet Bağlantısında Sorun Var!

3 gün önce İnternet bağlantısında problem yaşadığımı bildirmeme rağmen DNS ayarları dışında herhangi bir işlem yapılmamıştır. Tüm TTNET Müşteri Temsilcileri aynı işlemleri yapıp arıza kaydını açtıklarını söylediler, fakat süreç yine en baştan başlayıp DNS ayarlarına geldi ve ben 3 gündür internete bağlanamıyorum.

Tuncer 199 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Tuncer 24 Ağustos 2013

  ttnet internet bağlantı sorununu bildirdikten tam 3 gün sonra bir ekip gönderdi fakat bu ekip sadece modem'in ışıklarını kontrol edip sorunu çözemeyeceklerini bildirdi. Bağlantı sorunum hala devam etmektedir ve ilgili herhangi bir kişi ya da birim bulunmamaktadır. ttnet'in bu kadar sorumsuz bir firma olması beni artık çileden çıkarttı.

 • Tuncer 23 Ağustos 2013

  ttnet tarafından gönderilen ekip modemin ışıklarını kontrol ettikten sonra kedilerinin yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. kısacası çözüm üretilmedi ve sorun hala devam etmektedir fakat ortada muhatap olabileceğimiz birim ve kişi de bulunmamaktadır.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön