20 Ekim 2014

TTNET İnternet Bağlantısında Kopmalar Var.

16.10.2014'de sabah saat 10 sıralarında hiper olan internetimiz kopmaya başladı. Şuan neredeyse 2 gün olacak kopma devam ediyor. Bağlanıyor 2-3 dakika sonra geri düşüyor. Eskiden de ADSL de kopma olurdu ama bu kadar değil. Belki müşteri temsilcisini defalarca aradık netice alamadık. Binamızda başka kimselerde ADSL var onlarda kopma yok. Bu zamana kadar iyi idi ne olduysa bozulunca tam bozuldu. Şuan cepten internete giriyoruz. Mağduriyetimiz giderilmesini ve kullanamamamızdan doğan zararın karşılanmasını talep ediyoruz.

Birol 107 Okunma

Cevaplar

  • Birol22 Ekim 2014

    Bizi aradılar. Sorun çözüldü. Hızımız 24 megabitti. Sonra 8 megabite çevirdik. Yine kopmalar devam etti. Sonra aradan 5 gün geçtikten sorun düzelti kopmalar kesildi. Bizi aradıklarında sorunun bağlantınızın 24 megabiti kaldırmadığını söylediler. Halbuki 8 megabite düşürüldükten sonra bile kopmalar devam ediyor dedik. Cevap veremediler. Yani bana sorunun tam olarak ne olduğu konusunda inandırıcı cevap veremediler. Bu yüzden ilerde tekrar aynı sıkıntıyı yaşarmıyız endişesi ile TTNET ile mecburen devam edeceğiz. 4 işgünü kaybımız oldu. Müşterilere destek sunamadık. Bu zararımız ne olacaksa.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön