TTNET İnternet Bağlantısında Kopma Sorunu.

Ömer S. |

İki gündür sorunumuzu belirtmiş ve çaresinide söylemiş olmamıza rağmen herhangi bir çözüm üretilebilmiş değil. Dün hattımıza girildi ama yine çare olunamadı. Sorunumuza gelince altyapıdan kaynaklı gelen hızı destekleme problemi var. Bu yüksek hızı alt yapı desteklemiyor ve doğal olarak bağlantımız kopuyor. Ama bunu TTNET'teki yetkililere söylemiş olmamıza rağmen sorun olarak ne arıyorlar hala anlamış değilim.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer S.
  25 Temmuz
  11:39

  Bu hatta ait sürekli bağlantı zayıflığı ve de kopma sorunu yaşıyoruz yaklaşık olarak 2 aydır. Fakat müşteri temsilcilerini aramış olduğumuz 3 günlük zaman dilimi içerisinde bize söylenen tek şey beyefendi hat değerlerinizin kontorlünü gerçekleştiriyorum ve sonrasında sözde bir arayüz güncellemesi ile anlık hız artımı sağlanıyor sonrasında yine aynı sorunlarımız devam ediyor. Oysa biz sorunumuzu ilk baştan itibaren detaylı olarak personole anlatmış olmamıza rağmen genelde söylediklerimize pek dikkat edilmedi ve en son dün olarak aradığımızda evimize teknik servis elamanlarının gelip hatta ait kesin sorun çözümü için başvuruda bulunduk

 • Ömer S.
  22 Temmuz
  15:29

  Benim sorunuma yardımcı olacak doğru dürüst çalışan bir personelliniz yok mu ya. Sorunumu belirtmiş olmama rağmen yardımcı olunmuyor. Aptal yerine koyuluyorum.

 • 15 Temmuz
  14:00

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 13 Temmuz
  11:34

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.