10 Şubat 2015

TTNET İnternet Bağlantısı Yok!

06.02.2015 cuma tarihinden itibaren internetim yok. Cuma gününden beri 6 kere aradım ve hepsinde arıza kaydı oluşturulduğu ve tarafıma dönüş yapılacağı söylendi. Her defasında gerekli incelemenin yapıldığı ve dönüş yapılacaktır diye mesaj gelmesine rağmen hiçbir dönüş yapılmadı.

Görüştüğüm tüm müşteri temsilcisi arkadaşlar bana kesin dönüş yapılacağını söylüyor ama arayan soran yok. 2 aydır TTNET'i bağlantı hızımın 3 MB sabit kalması her ayın 1 inde artması gerekirken artmaması ve sürekli kopma sorunları yüzünden defalarca aradım hiçbir çözüm bulamadım. Şimdi internetim tamamen gitti. Arızanın bir an önce kontrol edilmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Selim 1.065 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön