12 Haziran 2013

Ttnet İnternet Bağlantısı Yok!

10. 06. 2013 tarihinde Ttnet müşteri hizmetlerini arayıp işyerin de kullanmakta öldüğümüz internet bağlantısı için arıza kaydı bildirdik. Aradan 3 gün geçtiği halde sorun hala devam ediyor. İnternet bağlantımız yok. Ttnet i aradığımızda arıza kaydınız var, bakım yapılıyor deniliyor. 3 günden beri nasıl çözülemedi bu sorun anlayamıyoruz. Bu sürede internet bağlantımızın olmaması işimiz açısından da sıkıntı yaratıyor.

Ttnet in sorun çözmedeki yavaşlığından ve veremediği hizmetten şikayetçiyim.

Ali 12 Okunma

Cevaplar

  • Ali 18 Haziran 2013

    1 hafta önce internet baglantımız yok diye yazmış oldugum şikayetin üzerine ttnet sorunumuzu çözmek için hiçbir şey yapmayıp, aradıgımızda da sürekli olarak aynı standart cevapları vererek bizi oyalamaktadır. Bu süre zarfında iş yerimizde internet baglantımız yok ve bu bizim için çok büyük bir sorun oluşturmaktadır. 7/24 kesintisiz hizmet verdigini söyleyen TTNET DEN ŞİKAYETÇİYİM.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön