16 Şubat 2015

TTNET İnternet Bağlantısı Yok.

TTNET müşteri hizmetlerini arayarak yalın hiper internet 24 MB'e taahhütlü olarak abone oldum. Sözleşmeler geldi gitti. Modem geldi. TTNET ekibi gelip bağlantı yaptı gitti. Ancak internete bağlanamıyorum.

Müşteri hizmetleri bulunduğum lokasyon da 24 Megabit destekleniyor diyerek bu ürünü sattı. Ancak TTNET'in kendi elit ekibi de geldi, desteklemediğini, en fazla 1-8 Megabite düşürmem gerektiğini söyledi.

TTNET müşteri hizmetleri böyle bir hız değişikliğinin yapılamayacağını, ancak kampanyayı değiştirmek gerektiğini söyledi. Ama o zaman da taahhüt bozulacağından ceza ödeyeceğimi belirtti. Bu arada fatura da işlemeye başladı. Hala çözüm yok.

Cemal 344 Okunma

Cevaplar

 • Cemal'ın Teşekkür Mesajı25 Şubat 2015

  Özellikle sanırım 5-6 farklı müşteri temsilcisinden bir türlü sonuç alamazken, şİKAYETVAR'daki şikayet için arayıp durumu çözen pınar Hanım'a teşekkür ederim.

 • Cemal'ın Teşekkür Mesajı22 Şubat 2015

  TTNET ile ilgili olarak, sanırım 6 müşteri temsilcisi ile görüştüm.1 aylık süreçte. Ancak ŞİKAYETVAR.COM'a şikayet girdikten sonra, bu şikayetle ilgili beni arayan müşteri hizmetleri temsilcisi PINAR HN'ın yaklaşımı ve ilgisi diğerlerinden farklıydı ve kısa zamanda sorun çözüldü. Bulunduğum altyapının desteklemediği bir internet paketi bana satılmıştı ve ne yaparsam durumu düzelttirememiştim. Cayma bedeli ve kullanamadığım halde fatura ödemek durumunda kalacağım söylendi hep. Ama şikayetvar aracılığı ile girdiğim şikayete dönüş yapan Pınar Hn sorunu çözdü. Şikayetvar'a teşekkür ediyorum. Farklı yaklaşımı için Pınar Hn'a da teşekkür ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön