04 Şubat 2014

TTNET İnternet Bağlantısı Yapmıyorlar!

18.01.2013 tarihinde Eskişehir Doktorlar Caddesi Şubesinden Yalın İnternet Paketi başvurusunda bulunduk. 21.01.2013 tarihinde Telekom yetkileri tarafından binamiza gelinmiş ve ankastrede sıkıntı görülerek geri dönülmüştür.

TTNET yetkilisi ile görüşülmüş ve binada iskan olmadığından dolayı internet bağlanamamış olacağı belirtilmiştir. 22.01.2013 tarihinden iskan alınmış ve TTNET şubesi ile Telekom yetkililerine bilgi verilmiştir.

Ayrıca binada iskan olmamasına rağmen alt komşumuzda TTNET İnternet bağlantısı bulunmakta ve kullanılmaktadır ve bundan Telekom'un bilgisi dahi yok. İlgili sıkıntının giderilmesi ve bir çözüme bağlanmasını rica ediyorum.

Hakan 485 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hakan 04 Şubat 2014

    Yukarıdaki sorunumla ilgili açıklamayı Eskişehir Türk Telekom ve Eskişehir Doktorlar Ttnet Şubesine gönderdim.Ttnet tarafından aranılarak işlemi Türk Telekomun yapacağı ve Türk Telekom tarafındanda mail atılarak işlemin TTnet tarafından yapılacağı söyleniyor.Her iki kurumda birbirine paslıyor ve mağduriyetimiz hiçbirinin umrumda deil.Gerekli yardımı şikayetvar.com tan rica ediyorum.İyi çalışmalar.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön