TTNET İnternet Bağlantısı Yapılmıyor.

Timuçin Ersin T. |

TTNET internet başvurusunu 3 hafta önce yapmama rağmen internet hattım hala bağlanmamıştır. Öncesinde Şikayetvar aracılığı ile sorunumu TTNET yetkililerine ilettim ve problemin çözüldüğü söylenmesine rağmen başvuru yaptığım bayi olan Avcılar Seta iletişim internet bağlantısının Avcılar Telekom Müdürlüğü'nün yaptığı çalışma nedeniyle bağlanamayacağını ve ne zaman çalışmanın biteceğini bilmediklerini söylüyorlar. Defaatle TTNET çalışanlarına ulaşmama rağmen hala sorunumun çözülmediğini ve TTNET bu konuda yeterli ve gerekli adımları atmadığını görüyorum.
Bu durumun işlerimi olumsuz etkilediğini belirtir ve beklediğim Performansı TTNET tarafından göremediğimi belirtirim.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Üyelik / Paket Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Temmuz
  13:40

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 22 Temmuz
  15:41

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.