10 Kasım 2014

TTNET İnternet Bağlantısı ve Hız Problemi.

22 ağustos tarihli şikayetim ve daha bir sürü şikayet ettiğim, Türk Telekom'a da dilekçe verdiğim halde bulunduğum bölge TTNET'te problemli gözüktüğü halde, hala ve hala bağlantı problemi ve hız sorunu yaşıyorum. Sözleşmemde ki hız 16mbs ama aldığım hız 1mbs. Problemim çözülmüyor bağlantı sık sık kopuyor. Hızımı 3 MBS'e çıkartıyorum. Yetkililer gelip 1 MBS'e indirip gidiyor.

Hasan 132 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hasan 10 Kasım 2014

    İlgili birim tarafından 22 ağustosdan beri çözülemedimi? Reklamlarla insanları kandırıyorsunuz.hizmet sıfır..yasal süre 15 gün.3 ay oldu nerdeyse sonuç yok

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön