08 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlantısı Sürekli Kopuyor Teknik Destek İlgisizliği!

3 hafta önce fiber alt yapısı döşenmiş sanırım. O vakitten beri sürekli İnternet kopuyor. TTnet Müşteri Hİzmetleri'ni arıyoruz. Tivibu kullandığımızdan dolayı oradan işlem yapamıyorlarmış. Her seferinde arıza kaydı oluşturup kapatıyoruz telefonu. Ancak sonrasında bağlı olduğumuz bölgeden arayan soran yok! Arıza kayıtlarını kafalarına göre kapatıyorlar sanırım!

Özellikle 3 gündür hiçbir şekilde 15 dakikayı geçen bir İnternet bağlantısı kuramadık, televizyon izleyemedik. Bu şikayeti de zar zor gönderebiliyorum kopmalardan dolayı. TTnet'ten birisi çözmezse hafta başında TTnet'le olan tüm hesaplarımı kapatıyorum! Ne İnternet'e girebiliyoruz ve TV izleyebiliyoruz.

Berat 33 Okunma

Cevaplar

  • Berat 11 Nisan 2013

    İlgili birime aktarıldı denmiş mailde. Fakat hâlâ kimse ulaşıp da sorunla alakalı bildirim yapmamıştır. Sorunumuz da hâlâ TTnet Destek Ekibi'nin ilgisizliğiyle birlikte devam etmekte!

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön