06 Aralık 2013

TTNET İnternet Bağlantısı Sürekli Kopuyor!

1,5 Ay önce evime internet bağlattım fakat bu 1,5 aydır İnternet'im yok bağlattım ama yok bir türlü sağlıklı internet kullanamadım ve bu kullanamadığım süre içinde benden para alınıyor , her TTNET'i aradığımda ''Sistemimiz şuan sorunlarla karşılaşıyor'' vb. cevaplar alıyorum , bazen sistem düzgün olduğunda modemimi güncelliyorlar ama 5 dakika sonra internet tekrar kopuyor. Hala bunun için bir çözüm bulamadı şu TTNET! Arıza kaydı bırakıyorum ama ne bir geri dönen var nede bir mesaj bu sorunumun çözülmesini istiyorum!

Yücel 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön