TTNET İnternet Bağlantısı Sorunu.

Şenay Y. |

Geçen ayın 3'ünde internet gitti ve 26 gün sürekli arıza kaydı verdiğim halde düzeltilmedi. 26'da geldi fakat bu ay yine 3'ünde tamamen gitti ve hala internetim yok. Müşteri hizmetlerinde tek yapılan arıza kaydınızı aldık. Ben bu interneti evime kullanmamak için almadım her ay tıkır tıkır kullanmadığım netin faturalarını ödüyorum. Hala bir çözüm yok ilgilenmiyorlar.

Bu 1 gün değil 2 gün değil bir aya yakındır netim yok. Modem onların yeni gelip bakmalarını söylüyorum yapılan hiçbir şey yok. Paralı elit hizmeti istedim. Bana gün ve saat verdiler. Fakat ona da gelmediler.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenay Y.
  12 Eylül
  20:03

  Şikayetimden bu yana neredeyse her gün hala TTNET'e arıza bildirimi veriyorum. Fakat hala netim kopuyor ve şuandada yok. Ek net paketi alıyorum telefonuma. Bu revamıdır. Ve doğru dürüst kullanmadığım halde 2. faturamda geldi.

 • 05 Eylül
  17:12

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 04 Eylül
  16:03

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.