26 Haziran 2015

TTNET İnternet Bağlantısı Sorunlu!

Firmamızda olan İnternet hattı sıkıntılı. Çağrı merkezi ile görüştüğümde kontrol ettik hattınızda sıkıntı yok deniyor.
Ben yine de arıza kaydı açılmasını istediğimde ise kesinlikle böyle bir şey mümkün değil deniyor.

Ping testi yapıyorum sonuçlar... 1:713 MS 2:26 MS 3:496 MS 4:918 MS. Bana modem arızalıdır deyip geçiştiriyorlar.
Modemi sizden aldım deyince biz modem satmıyoruz diyorlar.
Şikayet etmek için online merkezden yapın diyorlar. Etmeye çalıştığımızda da üye olun. Üye olunca da ADSL bilgilerinizi gerekiyor.
Adsl bilgini güncelleme hakkın yok çünkü üyeliği onsuz açmışız ve aynı mail adresine başka üyelik açılmıyor. Şikayet etme hakkımız bile yok!

Murat 152 Okunma

Cevaplar

  • Murat29 Haziran 2015

    Şikayetimle ilgili firma tarafından arandım. Bu konu da şikayetim var' a teşekkür ederim. Ama maalesef sırf buraya ilgilendik, aradık demek için arandım. Özetle; arayan bayana bir tane metin vermişler, o da nefes almadan bir güzel bu metini okudu. Sonuç şudur. Sizin internetinizde sorun yok. Zaten bizim sistemimiz de öyle diyor. Sorun sizde... Hal bu ki Ping Plotter programında TTNET a ait pop noktalarında sıkıntı olduğu gayet net gözüküyor. Ben boşuna İngiltere de Bilgisayar Bilimi okumuşum 4 sene boyunca onu öğrendim...

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 29.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön