TTNET İnternet Bağlantısı Problemi!

İrem D. |

7 ile 15 gün arasında bağlanacağı söylenen internet 15 günü geçmesine rağmen hala bağlanmadı. Her gün müşteri hizmetlerini arıyorum buna geri dönüş yapılacağı söylemesine rağmen bir dönüş olmadı.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İrem D.
  06 Kasım
  11:25

  Evime internet bağlantısı için başvurduğumda en fazla 15 günde başvurulçağı söylendi yaklaşık 1 ay sonra geldiklerinde lokasyon olmadığını bağlanmıçağı söylendi bunun ihtimalinin baştan olabileceği söylenmediği için 1 ay beklediğimemi üzüliyim bağlanmamasına mi

 • 27 Ekim
  15:06

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 23 Ekim
  11:45

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.