13 Ocak 2014

TTNET İnternet Bağlantısı Kopma Sorununu Çözemiyor!

Hattımda yaklaşık 3 ay önce başlayan İnternet bağlantısında kopma sorunu için TTNET tarafına haftalarca tekrar tekrar bıraktığım arıza ve şikayet kayıtları üzerine kullandığım internet hızını (Aylık 123TL'lik 8 Limitsiz paketi kullanıyorum hızımı 2mb'ye düşürdüler aynı ücreti almaya devam ederek) 1/4 oranında düşürerek trajı komik bir şekilde kopma sorumu mu çözmüştü.

Fakat bunun üzerine tekrar hızımı yükselttiler ve tekrar bağlantım da kopma sorunları yaşamaya başladım. Neredeyse her gün arıza kayıtları bırakmama ve şikayet kaydı oluşturmama rağmen beni aynı şekilde mağdur ediyorlar.

Burak 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön