01 Eylül 2015

TTNET İnternet Bağlantısı Kopma Sorunu.

1 haftadır ortalama günlük 15-20 civarı internet kopmaları yaşıyorum. Bu sorunumu müşteri temsilcilerine defalarca bildirdim. Arıza kaydı oluşturuyorlar ama arıza giderilmeden ertesi gün arıza kaydınız düzeldiyse 1'i düzelmediyse 2'yi tuşlayın diye aranıyorum. Son aramamda ise bölgenizde bakım var denildi ve arıza kaydı oluşturamıyoruz dediler.

Ayrıca dışarı giden tüm kabloyu değiştirdim. Yedek modemi denedim her iki modemi fabrika ayarlarına getirdim. Ethernet kablomu değiştirdim telefonla birlikte aylık 100 liraya yakın para ödüyorum. Karşılığında aldığım hizmet ise bu. Bu bozuk düzende bir online oyun ve internet keyfimiz var oda işkenceyle geçiyor.

Mehmet 32 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 02 Ekim 2015

    Hala devam ediyor kopma sorunum. Tarihe bakarsanız ne zamandır bu sorunla uğraştığımı görürsünüz. Ben bu şekilde internet kullanamam. Sürekli bağlantı lazım bana. Müşteri hizmetleri hala arıza kaydı oluşturuyor ve arıza giderilmeden ertesi gün arızanız giderildiyse 1 i, giderilmediyse 2 yi tuşlayın diye aranıyorum. İnsan sistemden bakar kopma var mı sorun düzeldi mi diye. Resmen paramızla rezil oluyoruz maymun ediyorsunuz insanı. En azından adam gibi de bağlantınızı düzeltemiyoruz diye. Bizde ona göre önümüze bakalım. Ama yok siz 1 ay daha oyalayalım da para kazanalım derdindesiniz. Yazıklar olsun sizin gibi firmalara.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön