TTNET İnternet Bağlantısı Kesik!

Barış O. |

06.08.2015 13.30 itibari ile internet bağlantımın kesilmesinden sonra 07.08.2015 20.15 olmasına rağmen hala TTNET teknik ekibi tarafından bir işlem yapılmadığından dolayı ve hafta sonuna girdiğinden dolayı Pazartesine kadar bağlantımın yapılmayacağını tahmin ederek belirtmiş olduğum hizmet numarasında bir işletmem olduğunu ve bu sorundan dolayı mağdur olduğumu bildiririm. TTNET tarafının ilgisizliği en üst seviyede olduğunu bir kez daha anlamış bulunduk.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ağustos
  12:57

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Barış O.
  08 Ağustos
  11:30

  Merhaba
  Evet Sizlere 444 037 tarafından ulaşabiliyorum hatta ulaştım 2 defa arıza kaydı bıraktım fakat saha ekipleriniz işlerini geç yapıyorlar bu konudan dolayı da bizler mağdur oluyoruz. Bu Konuda biraz daha dikkatli olunursa çok iyi olur illaki bir yerlere şikayet edilince mi işlerimiz oluyor acaba çok merak ediyorum.

 • 08 Ağustos
  10:05

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.