06 Şubat 2014

TTNET İnternet Bağlantısı için Kutu Hala Takılmadı!

Yaklaşık 3 aydır internet bağlantısının kurulmasını bekliyoruz ve her defasında bize en yakın zaman da gelecek diyorlar. Fakat hiçbir gelişme olmadığı gibi ne zaman bağlanacağı ile de hiçbir bilgi verilmiyor. Kaçıncı yüz yılda yaşıyoruz? Nasıl bir alt yapı sistemine sahibiz? Anlamakta ve anlamlandırmakta zorlanıyorum. Nerede yaşıyoruz biz? Ve daha kaç ay bekleyeceğiz?

Ciddi bir şekilde mağduruz... İşimiz internetle ve biz hiçbir şey yapamıyoruz...

Bu kadar reklamını yapan sözüm ona bu kadar yatırım yapan Türk Telekom - TTNET İstanbul'un göbeğine 200 bin insanın yaşadığı semte hala gelemiyorsa nereye gidecek nereye ulaşacak...
İnsanı bıktırmaktan başka bir şeye yaramıyor...

Sibel 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön