22 Şubat 2014

TTNET İnternet Bağlantısı 2 Aydır Kopuyor Ve Kimse İlgilenmiyor!

4440375 numaralı telefona defalarca arıza kaydı oluşturmama rağmen sizi arayacaklar arıza ile ilgi denilip her defasında telefon suratıma kapatılıyor. 2 aydır aynı sorunu yaşıyorum iki yetkili gelip bir iki işlem yaptılar kablolar ile ilgili ama değişen yine birşey olmadı bıktım artık!

TTNET 444 0 375 ile görüşmekten yoruldum belki 50 kere aramışımdır abartmıyorum da ve ben bu servis sağlayıcıya para ödüyorum.

Gür 278 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Gür25 Şubat 2014

  İşin yapılmasıyla ilgili sıkıntılar yaşamaktalar kendi içlerinde.

 • Gür25 Şubat 2014

  TTnet servis sağlayıcısından yetkililer geldi ölçüm yaptılar kontrol ettiler, daha sonra bana kablonuz var mı diye sordular telefon kablosunu yenileyeceklermiş sorun ya onda ya da modeminizde dediler hali hazırda bağlı olan kabloyu kısaltıp bağlantıları yapıp gittiler hala sorunum devam etmektte. Evimize kadar gelen teknik ekip bana telefon kablonuz var mı bağlayabileceğimiz diye soruyorsa benim başka sorum kalmamıştır.

 • Gür22 Şubat 2014

  Evet 2 aydır kontrolleriniz devam etmekte yapabildiğiniz sadece bu zaten sadece kontrol edebilmek. Çözüm ile ilgili atılmış en ufak bir adım yok daha.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön