09 Ekim 2013

TTNET İnternet Bağlantımız Sürekli Kopuyor Ve 3 Gündür İnternete Giremiyoruz!

Kendi kullandığım F*** U***'a kayıtlı internetimi 3 gündür kullanamıyorum. TTNET Müşteri hizmetlerini aramama rağmen sorunum çözülmedi ve sorunum için gerekli hiçbir somut adım atılmadı. Arıza kaydı bile oluşturmadılar adamakıllı.

Kullandığımız internetimiz 3 gün varsa 4 gün yok durumdadır.Ki mucize olup da olduğu zamanlarda da kağnı kadar yavaş 8 mbite kadar limitsiz denmesine rağmen 2 megabite bile zor ulaşıyor.

İşte internetimizin sürekli kopması ,hiç bağlanamama sorunumuz ve internetimizin yavaş olması sorunlarımızın en kısa sürede çözülmesini temenni eder,gereğini tarafınızdan rica ederim.

M.zahid 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön