09 Ekim 2013

TTNET İnternet Bağlantımın Kopmasına Kalıcı Çözüm Bulamıyor!

25 Eylül 2013 tarihinden bu yana TTNET'e yapmış olduğum sayısızca arıza kaydı bildirimlerinden hiçbir sonuç almayıp üstüne netimin dahada kötü bir hale geldiğini görüyorum. Her müşteri hizmetlerini aradığımda bilgileriniz güncelleniyor hattınızda problemin olabilir deyip arıza kaydı yapılıyor ve böyle geçiştiriliyorum.

Yıl olmuş 2013 ve ben 1 mbps net kullanıyorum şaka gibi. İnternetimde belirli aralıklarla kopmalar oluyor sürekli netimin hızını düşürüyorsunuz. Netim 1 mbps'de de kopuyor 6 mbps'de de kopuyor. Değişen birşey olmuyor. Bir arıza olduğunu söylüyorsunuz ve hiçbir şekilde ilgilenmiyorsunuz. Ben ne anladım bu işten?. Yarın tekrar arayacağım ve söylenen şeyler tekrar aynı olacak.

Samet 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön