12 Eylül 2013

TTNET İnternet Bağlantımda Günde 3-5 Kere Kopmalar Oluyor!

TTNET İnternet'im günde 2 -3 yada daha fazla kez koptuğunun farkına vardım ve bu beni rahatsız etti. Şu an öyle bir durumda ki videolar bile dura dura gösteriyor. Şimdi dersiniz izlediğiniz videonun Buffer'i kötüdür diye ,hayır bütün videolarda aynı ınternet hızımı test ettim normal çıktı. Adil kota kullanımını da aşmamışım.

Taylan 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Taylan 12 Eylül 2013

    ulaşamadınız tam açtım kapattınız malesef :( 1 kere arayıp kapatıyosunuz olmaz ki böyle

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön