21 Mart 2013

Ttnet İnternet Bağlantım Yok!

Bugün 4440375 arıza servisi açtırdım. Bana cevap olarak santral mesafem 2, 5 kilometre olduğundan dolayı benim internetim kesile bilirmiş. Benden her ay paramı alıyorsanız sorunumu çözün diye uğraşıyorum kimsenin ilgilendiği yok.

Hasan 11 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 27 Mart 2013

    benim arıza problemim hala devam ediyor . 5 dk çalısıyor 1 saat çalışmıyor siz buna yapıldımı diyorsunuz . benim arızamın giderilmesi için santrale yakın bir yerde oturmam lazım her halde çözum üretin lütfen

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön