18 Mart 2013

Ttnet İnternet Bağlantım Yok!

Artık Ttnet hakkında ben şikayet etmekten bıktım, onlar şu internet konusunda insanları süründürmekten bıkmadı. İnternet hızını kesilmesin diye düşük veriyorlar, hemde buna rağmen sık sık kesiliyor. Bir gün içinde internet onlarca defa gidip gelir mi?

1. 5 ay oldu bağlatalı hala sorun hala sorun. Bu şikayetten sonra da düzelmez ise, yarın gidip aboneliğimi iptal ettireceğim. Yeter artk, bir internet bağlatalım dedik, sinir krizine soktunuz. Bütün işlerim aksadı firma yüzünden. Ya artık düzeltin, ya da elimizden gelen bu deyin. Bende iptal ettireyim. İnternet kesilmesi yüzünden aksayan işlerim içinde yasal mercilere başvuracağım.

Hakan 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön