22 Ocak 2014

TTNET İnternet Bağlantım Yok!

TTNET 'e 1 kasım 2013 tarihinde abone olmama rağmen 21 ocak 2014 tarihindeyiz ve internet bağlantım hala sağlanaması, faturalar gelmeye devam etmesi, Çağrı merkezine bıraktığım şikayet kayıtlarının 45'i geçmiş olmasına rağmen geri dönüş olmaması, geçen 2 buçuk aylık sürede defalarca aramama rağmen elit hizmet olduğunu vatandaştan öğrenmem ve bunun üzerine müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeme ve randevu almama rağmen, randevu günü hizmet sağlamak için kimsenin gelmemesi ve geri bildirimin olması üzerine tekrar çağrı merkezini aradığımda elit hizmet kaydının oluşturulmaması TTNET in hizmet sunmakta ne kadar yetersiz,sektörde gereksiz firma olduğunu görmüş oldum.

Serkan 60 Okunma

Cevaplar

 • Serkan 17 Şubat 2014

  Abonesi oldugum TTNET in 3 Ayın sonunda internet baglantısının gelmesine ragmen 3 aylık (kullanmadıgım )internetin 3 dönem faturasının ödenmedigi için int. baglantısını kesmesini ve callcenter ı aradıgımda sistemlerde güncelleme oldugu ( yersen tabi) olması üzerine 2. kez aradıgımda müşteri temsilcisinin faturaları ödedigimde düşümünün saglanacagını söylemesi, bunun mantıklı acıklamasını yapmasını talep ettigimde cevap verememeleri TTNET in müşteriye ne kadar deger verdiginin ve ne kadar çözüm odaklı hizmet sunduklarını bir kez daha anladım ve diger kullanıcılarında bunu bilmesini istedigim için burada paylaşmak istedim.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Serkan 26 Ocak 2014

  Sektöründe gereksiz firma.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön