20 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlantım Yok!

Son bir haftadır internet bağlantım bir gidip bir geliyor ve iki gündür de yok. Bu süreçte Ttnet'i 4 kez aramama rağmen kalıcı bir çözüm üretilemedi. Her seferinde arıza kaydı alınıyor ancak benim sorunum hala giderilmiş değil. Ben araştırma görevlisi olarak çalışıyorum ve internet benim için hayati öneme sahip.

Şu anda bütün işlerimden geri kalıyorum. Muhtemelen hafta sonu da bağlantım olmayacak ve ben iyice sinir küpüne döneceğim. Ttnet'ten bunu okuyan bir yetkili var mı emin değilim ama varsa şunu bilmesini isterim, eğer bu hafta sonu sorunum çözülmezse aboneliğimi iptal edeceğim.

Kullanamadığım internete para ödemeye meraklı değilim. Umurlarında olur mu bilmiyorum tabi. Saygılar.

Gökhan 23 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön