15 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlantım Yok!

2007 yılından beri kullandığım internet hattım yeni taşındığım evde son 6 aydır sürekli olarak hat kopması gibi ve telefon çevir sesi dahi alamama gibi durumlarla karşılaşıyorum. Bunun çok sık olması beni ve işlerimi sürekli rahatsız eder oldu. Yetkili müşteri hizmetlerini arayıp sürekli arıza bildirim bırakıyorum.

En son çok sinirlendiğimde parası neyse çözün vereyim dahi dedim. 12. 04. 2013 tarihinden beri şikayetim ve arıza kaydım Ttnet'te kayıtlı ama sorun halen çözülemedi. Hafta sonu görevim dolaysıyla öğrencilerime ben ve eşim sınav soruları hazırlayacaktık ama maalesef başka yerden çözüm bulmak zorunda kalktık. Sorunun en kısa zamanda Kalıcı Çözüm bulunması dileklerimle.

Yusuf 11 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön