09 Nisan 2013

Ttnet İnternet Bağlantım Yok!

Abone oldum hat açılmadı internet bir türlü bağlanmadı. Bunu kendilerine bildirdim bana hiç bir şekilde geri dönüş yapmadılar.bununla birlikte problem için bildirim yapmadığımı savundular. Fatura 500 tl olmuş.ödedim iptalini istedim. Sonra beni bir bayan aradı.iptal etmeyin 36tlye sınırsız internet verelim dediler.Kabul ettim.

Mesaj geldi kotanız bitmek üzere diye. Aradım ben kotalı kullanmıyorum dedim be mesaj neden geldi? Yok kotalı dediler. Bende beni arayan hanfendiyle konuştuklarımızı anlattım. Ses kaydı dinlenip sonuç size bildirilecek dediler. 1ay sonra kotanız doldu diye msj geldi yine. Arayıp şikayet kaydımı sordum. Biz sizi hiç aramamışız dediler.

Kaymak 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kaymak09 Nisan 2013

    her iptal isteyeni arayıp caydırmaya çalışmanız sizin için rutin bir işlemken beni aramadığınızı iddia ediyorsunuz. burda bilgilendirir misiniz herkez okusun.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön