10 Şubat 2014

TTNET İnternet Bağlantım Sürekli Kopuyor

2013 Ekim ayından önceki üyeliğimde kopmalar olması ve sorunuma çözüm bulamadıkları için üyeliğimin taahhüdü bitince kapattım. 2013 Ekim ayında taahhütlü yeni 1 yıllık üyelik başlattım. 2013 Ekim ayından beri TTNET 8 mbits e kadar limitsiz üyesiyim. Bağlandığım tarihten 1 hafta sonrasında bağlantımda kopmalar başladı. Bu kopmalar gün içerinde belki 30 u geçmektedir.

Defalarca arıza kaydı oluşturmama rağmen sorunum kalıcı çözüm bulmamıştır. Bu çözümsüzlük sonucunda üyeliğimi sonlandırmak istedim. Bu durumda bana taahhüdü erken bozduğum için ekstra ödemeye yapacağımı söylediler. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Mehmet 82 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet13 Şubat 2014

  Ttnet 13.02.2014 tarihinde beni iki defa aradı. Telefona cevap verdiğim halde telesekreterlerinden olduğunu düşündüğüm hatalardan dolayı ( yine sorunu kendilerinde değil de bende bulmuşlar) görüşme sağlanamamıştır. Sorunumun devam ettiğini üstüne hızımın da düştüğünü belirterek TTNET in kalitesizliğinden sorun çözmelerindeki başarısızlıklqrından dolayı kendilerini tebrik eder en kısa zaman da üyeliğimi sonlandıracağımı bildirmek isterim. Şikayet var sitesinin sorunum hakkında sorunu çıkaran TTNET ten daha duyarlı ve yardımcı olmasından dolayı çalışanlarının hepsine tek tek çok teşekkür ederim. Allah Razı olsun sizden. Çalışmalarınızdq her zaman başarıya ulaşmanız dileğiyle.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mehmet11 Şubat 2014

  İnternet alt yapısının ve sağlayıcısının ülkede tek bir firmanın elinde bulunması sonucu istedikleri gibi at koşturan bir firma. Alt yapı ve erişim sağlayıcısının birden fazla olduğu gün ttnet üyelerine karşı deyim yerindeyse köle olarak hizmet verecektir.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön