23 Aralık 2013

TTNET İnternet Bağlantım Sürekli Kesiliyor!

TTNET internet kullanıcısıyım ve sürekli nette kopmalar yaşıyorum. Ne zaman müşteri hizmetlerini arasam yok şu kadar saattir bağlısınız yok şu saatlerde girmişsiniz. Ben size ne zaman girdim demiyorum. Önce aktif olarak dinlemeyi öğrensinler. Sanki kendileri bir işe yarıyormuş gibi hadi arkadaşım senin işin burayla değil şu numarayı ara. Ben hizmeti senden alıyorsam sen halledeceksin. Ayrıca çalışanlarınız o kadar kabaki özelliklede S*** ve B*** adında elemanlar.

Esra 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön