24 Ocak 2014

TTNET İnternet Bağlantım Kesiliyor Hizmet Alamıyorum

14 Aralıktan beri internet kesintileri olmaktaydı ve en başta sokaktaki kutuda sorun olduğu söylendi. Yaklaşık 20 gün sonra gelen teknik servis sorunun modem kaynaklı olduğunu bildirdi. Bunu anlamaları için 20 gün bekledim ve 14 Aralık itibariyle defalarca internetimde kopma oldu ve bazen saatlerce bazende günlerce internete giremedim.

Sonunda modem almaya karar verdim fakat borcundan dolayı internetim kapandı. Tam bu esnada bozuk dedikleri modem saat gibi çalışmaya başladı. Borcumu ödedim internetimi açtırdım 4 gün sonra internetim tekrar koptu ve yeni aldığım modemi kullanmaya başladım ve olan oldu. Eski modemle 6 Mb olan hız şimdi 3 Mb civarında. Çok garip olaylar oluyor TTNET'de.

Çayan 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön