15 Ocak 2015

TTNET İnternet Bağlantım Kesiliyor.

Artık yeter 9 senedir TTNET kullanıyorum. Bir keresinde artık itiraf edin biz kötü internet veriyoruz. Her zaman mı bizde sorun olur? Yok kablo kötü yok modem arızalı. 10 Ocak 2015 günü arıza bildirdim. Nasıl oluyorsa kayıt açmamışlar 4 gündür bekliyorum acaba ilgilenirler mi? Yok ilgilenmiyorlar. En iyisinden en rezil hizmeti alacağıma en kötüsünden aynı hizmeti alırım. Kapatma işlemini başlattım.

Ömer 111 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ömer 16 Ocak 2015

    TTNET a. ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Evet 6. gündeyiz yapacaklar...

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön