09 Eylül 2013

TTNET İnternet Bağlantım Kesiliyor!

TTNET internetim yine kopuyor, sürekli sorunlu. Hizmeti doğru düzgün sunamıyorsunuz üstüne üstlük sunamadığınız hizmeti iptal de etmiyorsunuz. Taahhütlü müşterileri taahhüt iptal eden olarak gösterip ücret alıyorsunuz. Ancak hizmet vermeye gelince sıfır. Müşteri memnuniyetine verdiğiniz önemi lütfen lehinize kullanmadan çözümünüzü bekliyorum.

Barış 27 Okunma

Cevaplar

  • Barış13 Eylül 2013

    Olduğum bölge de başka bir firma olsa internet hizmetini oradan sağlardım. Firma tekel olmuş durumda.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön