03 Eylül 2013

TTNET İnternet Bağlantım Hala Sağlanmadı!

Evime TTNET fibernet hattı bağlatmak için ilgili yerlere müracat ettim. Aynı gün servisteki arkadaşlar modemi getirerek kurdular ve "15 dk içinde size SMS ile bilgilendirme yapılacak bundan sonra internete bağlanabilirsiniz" dediler.

Dedikleri gibi de oldu internet bağlantınız sağlanmıştır şeklinde SMS geldi. Fakat aradan onca zaman geçmesine rağmen internet erişimim hala yok. Modem üzerindeki internet kısmında kırmızı ışık yanıyor. Bununla ilgili 4 müşteri hizmetleri görevlisi ile görüştüm. Hepsi farklı şeyler söylediler nihayetinde ise hiçbiri soruna çözüm üretemediler.

İvedilikle sorunun çözülmemesi halinde aboneliğimiz iptalini istiyorum.

Efe 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Efe04 Eylül 2013

    şikayetimizle hiçbir şekilde ilgilenilmiyor. Tek yapılan otomatik mail sisteminden klasik cümleler gönderilmesi. Sizi şiddetle kınıyorum. Abone bulmak için insanların peşinden günler koşuyor, günde on kez arıyorsunuz. Bir sorunla karşılaşınca hiç ilgilenmiyorsunuz. Bu memnuniyetsizliği olabildiğince çok kişiye ulaştırmak için elimden gelenin fazlasını yapacağımdan emin olabilirsiniz. Böyle kötü bir müşteri hizmeti anlayışı hayatımda görmemiştim.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön